Jedna batéria na celú záhradu

Dnes má už takmer každý majiteľ záhrady doma okrem kosačky aj ďalšie záhradné nástroje, ktoré mu uľahčujú starostlivosť o jeho záhradu. Od fukára na lístie, ktorý je nenahraditeľným pomocníkom v záhrade na jeseň, cez krovinorezy až po reťazové píly. Spravidla si záhradkári svoju zbierku dopĺňajú postupne, podľa aktuálnej potreby v záhrade. Elektrické prístroje vás môžu limitovať dĺžkou prívodného kábla. Ak sa rozhodnete pre benzínový variant prístrojov do záhrady, treba počítať s tým, že štvortaktný motor si pýta čistý benzín a dvojtaktný motor si pýta benzín zarobený s olejom. To znamená, že potrebujete dve bandasky v garáži. A navyše, ako na potvoru minimálne jedna bandaska s benzínom bude vždy v sobotu ráno, keď budete chcieť pracovať, prázdna J

Riešením, ako si prácu na záhrade zjednodušiť, pre Vás môže byť sada akumulátorového náradia od AL-KO. Vďaka aku programu AL-KO sa Vaša práca na záhrade výrazne zefektívni. AL-KO svojim aku programom prináša riešenie pre záhradu každej veľkosti. Stačí vám jedna batéria s nabíjačkou a napojiť môžete hneď niekoľko prístrojov, ktoré pre údržbu vašej záhrady potrebujete.

Pre menšie záhradky domov, prípadne predzáhradky pri bytoch je ideálnym riešením produktový rad AL-KO EasyFlex. Základom aku série EasyFlex je 20 V / 2,5 Ah lítium-iónová batéria. Popri atraktívnom dizajne vás presvedčí nízkou hmotnosťou a krátkou dobou nabíjania len cca 50 minút. Ak je batéria plne nabitá, môžete pracovať podľa typu stroja až 48 minút. K dispozícii je popri kosačke aj mnoho záhradných ručných strojov – od vyžínača cez plotostrih a reťazovú pílu, či fúkač až po pílku na vetvy.

Pri väčších záhradách vám odporúčame siahnuť po vyššom produktovom rade AL-KO EnergyFlex. EnergyFlex stojí na  lítium-iónovej batérii 40 V max / 4,0 Ah resp. novej 40 V max / 5,0 Ah. Doplna ju nabijete do 2 hodín, a pracovať môžete v závislosti od typu stroja až 120 minút. Pritom je okrem štyroch kosačiek k dispozícii aj veľa ručných náradí – je tu všetko od strunovej kosačky a fúkača lístia cez plotostrih a motorovú pílu až po všestranný Multitool. Vďaka rôznym príslušenstvám je táto ideálne vybavená pre takmer všetky práce na záhrade.

Pre náročného zákazníka s rozsiahlejšou záhradou, kde je potrebné postarať sa o rôzne časti záhrady je tu najvyšší produktový rad AL-KO PowerFlex, s lítium-iónovou batériou s parametrami 42 V max / 7,5 Ah. Presvedčí vás jej výkon a krátka doba nabíjania, iba 2,5 hodiny. Ak je akumulátor plne nabitý, môžete pracovať v závislosti od výrobku až do 150 minút. Pritom je okrem dvoch kosačiek k dispozícii aj veľa ručných náradí – je tu všetko od krovinorezu cez plotostrih a motorovú pílu až po všestranný Multitool. Vďaka rôznym príslušenstvám je tento rad ideálne vybavený pre takmer všetky práce na záhrade. Bez ohľadu na to, či na nízko alebo vysoko – s kosou, zastrihávačom, plotostrihom alebo stĺpovou pílou sú všetky úlohy tiché, bez emisií a bez problémov s káblami. Produkty PowerFlex viete vďaka špeciálnemu adaptéru používať aj s batériami z nižšieho radu EnergyFlex, čiže produkty sa nemusíte báť medzi sebou kombinovať.

S akumulátorovými strojmi AL-KO ste opäť o krok bližšie budúcnosti. Pracujte mobilne, nezávisle na el. sieti a úplne bez škodlivých emisií. Používajte jeden akumulátor pre rôzne stroje, jednoducho a ekonomicky výhodne.

Predajcovia na ZÁPADNOM Slovensku

TPD Bratislava

CKD market, s.r.o. Trnava

HOBBY-Németh, s.r.o. Veľký Meder

Agrosam s.r.oŠamorín

Peter Savara – ELPOS Senica

Ing. Roman Patrovič – ROMERX Krušovice

Renáta Hrobová  STEPS NITRA NITRA

Ferdinand Schwarz MBN Vercajch Topoľčany

Zaťko, s.r.o. Považská Bystrica

AGF INVEST, s.r.o. Vráble

SOLID plus s.r.o. Levice

A-JORVIK s.r.o. Dunajská Streda

MITTEL, s.r.o. Dubnica

SEKO Trenčín, s.r.o. Trenčín

AQUACENTRUM SK s.r.o. Piešťany

APRO ZÁHRADNÉ CENTRUM s.r.o. Malacky

M-MAS,s.r.o Skalica, Holíč

TILIA v.o.s. Nové Mesto n.Váhom

Color Centrum s.r.o. Pezinok

ZARTECH, s.r.o. Myjava

JKL-STEEL, spol. s r.o. Zlaté Moravce

SIMEX-Agro, spol. s r.o. Trhová Hradská

TM MOTO,s.r.o. Pezinok

URBIS-predaj a servis,s.r.o. Prievidza

GAZDA, spol. s r.o. Bratislava

Miroslav Chmelár – Autopotreby Dolná Streda

Agropotreby K&B, s.r.o. Dunajská Streda

GARDENMANIA Bratislava

LM, spol. s r.o. Bratislava

Ondrej Šeben – ŠEKO SHOP Komárno

Ľubomír Cifra AQUA SERVIS Radošovce

Ing.Jozef Sečkár – JOMA Bánovce n.Bebravou

BKC, s.r.o. Bratislava

 

Predajcovia na VÝCHODNOM Slovensku

Ing. Štefan Šesták – LONATER Michalovce

ŠTÝL – IVANOV s.r.oVranov n.Topľou, Snina

JARKOP s.r.o. Humenné

Hattech,s.r.o. Humenné

NOVÁTOR spol. s.r.o. Košice

Róbert Fuchs – REPO Stará Ľubovňa

POWER PLUS – LR, s. r. o. Prešov

ŠIVINET s.r.o. Sečovce

Valter Bistika – TERRA VARI SERVIS Moldava n.Bodvou

STAKO servis s.r.o. Trebišov

Tehelňa STOVA, spol. s r.o. Spišská Nová Ves

ALNA SK s.r.o. Svidník

B5 CENTRUM s.r.o. Kežmarok

TR TECHNIC s.r.o. Bardejov