Kosačky HIGHLINE v novom šate

Veríte, že aj pri kosení trávnika si viete udržať elegantný štýl? Predstavujeme Vám 3 limitované kosačky Highline v novom dizajne, s ktorým zažiarite. Okrem toho prinášajú množstvo výhod, o ktorých by ste určite mali vedieť.

Vďaka ergonomickej rukoväti je možné kosiť pohodlne pomocou exkluzívneho konceptu držadiel s mäkkou rukoväťou. Kosenie trávnika pre Vás bude ešte pohodlnejšie s pohonom kolies, ktorý je možné prispôsobiť akejkoľvek rýchlosti chôdze.

Extra vysoký, extra veľký – to je základ MaxAirflow-Technology. Lebo vďaka extra vysokému oceľovému telesu a extra veľkému vyhadzovaciemu kanálu sa priechod vzduchu zvýšil o 42 percent, takže pokosená tráva nie je oproti štandardným kosačkám hnaná do zberného koša naplocho, ale je vyhadzovaná vo výške do zadnej časti koša. Zberný kôš sa vďaka tomu plní efektívne bez upchávania vyhadzovacieho kanála. Ďalšie plus: Odnímateľná servisná klapka pre pohodlnú údržbu kosačky.

Používaním týchto kosačiek dáte zbohom aj bolesti chrbta a pricvaknutým prstom. Vďaka zaveseniu EasyClick s vodiacimi drážkami sa vyprázdňovanie kompaktného 70 l zberného koša s ukazovateľom stavu naplnenia stane jednoduchou hračkou.
Ovládacou pákou je možné pohodlne a ľahko meniť výšku kosenia vďaka podpore pružín. Nakoľko sú skladovacie priestory väčšinou príliš malé, tak ďalšou vynikajúcou funkciou je Upstanding, ktorá umožňuje kosačky skladovať a čistiť aj v kolmej polohe.

Highline 46.6 SP-B

Art.č.:

Motor:

Funkcie:

Pracovná šírka: 

Reg. výšky kosenia:

Pojazd :

 

119740

B&S 650 Exi

3 v 1

46 cm

30-80 mm, 7 polôh centrálne

áno

Highline 51.6 SP-B

Art.č.:

Motor:

Funkcie:

Pracovná šírka:

Reg. výšky kosenia:

Pojazd :

 

119741

B&S 650 Exi

4 v 1

51 cm

30-80 mm, 7 polôh centrálne

áno

Highline 51.9 SP-H

Art.č.:

Motor:

Funkcie:

Pracovná šírka:

Reg. výšky kosenia:

Pojazd :

 

119884

Honda GCV 170

4 v 1

51 cm

30-80 mm, 7 polôh centrálne

áno

Vďaka inovačnej konštrukcii a optimalizovanému chladeniu vzduchom spotrebúvajú motory EXi podstatne menej oleja ako porovnateľné 4-taktné motory. V dôsledku menšieho zahrievania ostávajú mazacie vlastnosti oleja zachované omnoho dlhšie, a preto stačí olej dopĺňať a nie je nutné ho vymieňať!

Kosenie trávnika je veľmi jednoduché a pohodlné aj vďaka kolesám XXL s ľahkým chodom, ktoré zaručujú ľahký pohyb v tráve a na nerovných pozemkoch. Konštrukcia Highline kosačiek dokonca umožňuje kosiť aj pozdĺž stien a múrikov bez nutnosti použitia inej techniky.

AK chcete mať okrem elegantnej kosačky aj dokonalý trávnik, je potrebné ho aj pravidelne mulčovať. Kosačky Highline ponúkajú ako nadstavec mulčovací klin, ktorý sa jednoducho nasadí a na drobno pokosenú trávu zapracováva do trávnika ako prírodné hnojivo. Tak budete mať pekný a „zdravý“ trávnik s potrebnými živinami a ešte k tomu aj ušetríte náklady.
Ideálna voľba pre Vašu záhradu!

objavte kosačky HIGHLINE: TU